איך משלבים את הכלבלב ביום הגדול?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

לא כולם יבינו אתכם (אנחנו לגמרי כן!) אבל בתאכלס, אתם זוג+1 (או יותר) כבר לא מעט זמן! וזה בלתי נמנע שהילד שלכם ישתתף בכל התהליך שהופך אתכם סופית למשפחה.
בדיוק בשביל זה הכנו לכם רשימה של 5 דרכים לשלב את הכלב/ים שלכם איתכם כל הדרך לחופה:

1. עשו SAVE THE DATE בין אם אתם רוצים לקחת את זה ברצינות ולעשות צילומים מקצועיים משותפים ובין אם אתם רוצים לתפוס תמונה עם המצלמה שלכם בטלפון, אין כמו לשלב את חיות המחמד שלכם בתמונה שתציין את תאריך החתונה שלכם ותהיה בעצם שלב ההכרזה הרשמי שלכם לכל העולם. תוכלו להלביש אותם כמו חתן/ כלה או לשים עליהם שלט עם התאריך או סתם לעשות תמונה משותפת מגניבה שלכם ולערוך את המלל עליה. כך או כך, מדובר על חלק מרגש שלגמרי שווה לכלול את החברים הכי טובים שלכם בו.

2. עוגת חתונה- בשנים האחרונות יש קאמבק מטורף (וטעים טעים!) של עוגות חתונה מעוצבות, זה עוד רגע בו אתם יכולים לשלב את חיית המחמד שלכם ובמקום ליצור את בובת חתן-כלה הרגילה שאנחנו מכירים ליצור את אותו הקונספט מהכלב שלכם (או מכל חיית מחמד שלכם!)

3. תרומה לקהילה- אם אתם מטבעכם מתנדבים, אוהבי חיות מושבעים, והיה חשוב לכם לתת בחזרה גם ביום החתונה שלכם, אין דבר יותר מקסים מלבצע תרומה שמתאימה ומראה מי אתם! ניתן לבצע תרומה מרוכזת למקלט או עמותה למען בעלי חיים ולתת לכל אחד מהאורחים (אפשר לשים על הצלחת כך שלא יפספסו) אישור תודה על תרומה שבוצעה, ומודה להם על האפשרות לעזור למי שיקר לכם. מרגש, שונה וחשוב!

4. ליווי לחופה הרבה זוגות מתלבטים איך ואם כדאי לשלב ביום החתונה עצמו את הכלב שלהם איתם, ואנחנו הכי בעד! תחשבו כמה מרגש וממלא זה שכולכם ביחד תהיו ברגע הכי חשוב שלכם כזוג, ומשפחה. יש לא מעט חברות (ומאלפים פרטיים) שעושים ליווי חתונה עם הכלב, כך שאתם יכולים להיות רגועים ושקטים שהוא לא נמצא לבד. בצורה הזו, הכלב שלכם יכול ללוות אתכם בדרך לחופה ולהיות שותף פעיל ברגעים היפים האלה.

5. צילום מהזווית שלו אנחנו משקיעים הון בצילומים מקצועיים- וידאו, סטילס, רחפנים ותמיד מנסים לשדרג עוד ועוד… מה יותר מגניב מלשים מצלמת גו פרו על הגב של הכלב (יש רתמות מתאימות) ולראות את החתונה דרך העיניים שלו? אז נכון, לא בטוח שתראי את התסרוקת השנייה שלך בצילומים האלה, אבל לסרט וידאו של החתונה מחכים בממוצע חודשיים כך שאנחנו עדיין חושבים שמדובר על רגעים שיהיה כיף ומגניב לצפות בהם.

 

יש לכם רעיונות או שאלות? יש דרך ממש מהירה וקלה ליצור איתנו קשר 😊

לאירוע בלתי נשכח